Jacek Wieczorek

Konsultant w 202procent.pl, współtwórca agile247.pl, twórca bloga agilecoaching.pl

Doświadczony Agile Coach i praktyk podejścia agile. Autor książki “Labirynty Scruma”. Pomaga firmom przekształcać się w miejsca, w których efektywnie tworzone są wartościowe produkty. Przez kilkanaście lat w branży IT w różnych rolach (programista, project manager, scrum master, agile coach, C-level manager), w różnych firmach (startupy, średnie firmy, korporacje), działających w różnym modelu (firmy produktowe oraz usługowe, klient wewnętrzny i zewnętrzny), opartych o różną kulturę (m.in PL, UK, USA).

Ostatnie kilka lat wspierał dwie duże transformacje agile’owe (Allegro, PayU) oraz prowadził przez transformację software house (STX Next). Pracował z kilkudziesięcioma zespołami scrumowych w firmach od 50 do 1000+ osób. Wspierał z sukcesem zmiany na poziomie zespołów, managementu oraz kultury organizacyjnej.

Na co dzień pomaga klientom pracując jako konsultant w firmie, którą założył wraz z grupą praktyków agile oraz lean (202procent.pl). Dzieli się wiedzą na konferencjach branżowych. Współtwórca największego polskiego portalu o agile (agile247.pl). Twórca bloga agilecoaching.pl.