Jarosław Łojewski

Główny Architekt IT w Nest Bank S.A., autor bloga DobraPorazka.pl

Główny Architekt IT w Nest Bank S.A., autor bloga DobraPorazka.pl

Jako Architekt IT w fazie przygotowywania projektów pomaga opracowywać rozwiązania wspierające realizację celów biznesowych banku. Jako autor bloga pomaga uczyć się na porażkach i sukcesach, podpowiada, jak wykorzystać doświadczenie zdobyte z wcześniejszych działań.

Po godzinach jako coach lub mentor wspiera młodych i doświadczonych przedsiębiorców. Pracuje z zespołami korporacyjnymi, startupowymi i SME. Wspiera tworzenie i ulepszanie produktów i procesów biznesowych, rozwój efektywności, komunikację i współpracę, przełamywanie barier i pokonywanie ograniczających przekonań. Przygotowuje nie tylko do osiągania sukcesów, ale również do radzenia sobie z problemami i przeszkodami, które stają na drodze sukcesu, w ich przepracowaniu, wyciąganiu nauk z doświadczeń i ich wykorzystaniu do realizacji stawianych celów.

Posiadacz m.in. certyfikatów ITIL Foundation Certificate in IT Service Management, PRINCE2 Foundation & Practitioner, PRINCE2 Approved Trainer, Lean IT Approved Trainer, CoachWise Coaching EssentialsTM, CoachWise Coaching EquippedTM oraz Group CoachWise Coaching EssentialsTM.  Praktyk Lean Management, Business Model Canvas, Value Proposal Canvas, Personal Model Canvas, Action Learning.

W latach 2015-2017 zorganizował lub poprowadził 28 spotkań FuckUp Nights. Prelegent na licznych konferencjach i warsztatach, między innymi na ReQuest i TestWarez w 2017 roku oraz TEDxGdynia w 2018 roku.