Petra Boušková

Koordynator Zespołu Wdrożeniowego w Cemex Go, profesjonalny trener umiejętności miękkich

  Petra pracowała jako inżynier testów, konsultant testów, ekspert ds. strategii testów, zastępca menedżera testów, analityk testów, koordynator testów oraz trener umiejętności miękkich. Do tego jest dumną posiadaczką certyfikatu ISTQB Test Manager.

  Petra rozpoczęła swoją karierę w przemyśle motoryzacyjnym. Równolegle uczestniczyła w opracowywaniu strategii testowania układów zawieszenia samochodowego. Jej chlebem powszednim była organizacja telekonferencji i sesji rozwiązywania problemów z ekspertami z całego świata.

  W zeszłym roku zmieniła branżę z motoryzacyjnej na finansową – od ścisłego przestrzegania modelu V do pasjonatki Agile; od testowania samochodów po testowanie aplikacji internetowych. Pracowała jako Starszy Analityk Testów w największych czeskich bankach, a teraz pełni funkcję Koordynatora Zespołu Wdrożeniowego w firmie Cemex Go. Dzięki wszechstronnemu doświadczeniu, Petra jest w stanie patrzeć na rzeczy z różnych punktów widzenia, być innowacyjna i uprzejmie wymagająca.

  Poza działalnością w zakresie testowania oprogramowania, Petra pracuje jako profesjonalny trener umiejętności miękkich, prowadząc warsztaty w całej Europie. Jej najpopularniejsze warsztaty to “Prezentacja”, “Przemówienie publiczne” i “Motywacja”.

  Jej nazwisko znalazło się w programie największych konferencji europejskich, takich jak Hustef 2016, Hustef 2017 i Selenium 2017.

  Sama siebie opisuje z uśmiechem, jako drobną superenergetyczną dziewczynę pracującą z dużymi informatykami.